כולם רוצים לקבל יותר לייקים באינסטגרם, איך עושים את זה? במאמר הבא ניתן לכם כמה טיפים ושיטות כיצד להשיג יותר לייקים לאינסטגרם.

שימוש בתיוגים לאינסטגרם – Hashtags

תיוגים לאינסטגרם או בשמם הלועזי Hashtags הם דרך קלה למיין את התמונות לקטגוריות באינסטגרם באמצעות מילות מפתח. אם אנו נעלה תמונה אשר קשורה לחיות, התיוגים שלנו יהיו #dog #pet #animal וכדומה. ההגבלה של אינסטגרם היא עד 30 תיוגים פר תמונה. ככה שאם העלתם תמונה של כלב שותה מים תוכלו לתייג: #my #dog #is #drinking #water , המטרה היא ליצור כמה שיותר תיוגים אשר קשורים לתמונה ובכך תזכו לחשיפה גדולה יותר ובנוסף סיכוי גדול לקבל יותר לייקים.
בנוסף, תוכלו להיעזר גם במאמר מיוחד אשר יצרנו עבור תיוגים לאינסטגרם, התיוגים מחולקים לפי קטגוריות ומוכנים לשימוש. לחצו כאן

איך להוסיף תיוגים לאינסטגרם

(תמונה נלקחה מwikiHow)

עיצוב ועריכת התמונות

עיצוב התמונות יכול לפעמים להעלות את איכות התמונה. ישנה דרך פשוטה והיא עיצוב ועריכה דרך אפליקצית אינסטגרם עצמה ושימוש בפילטרים. היום אינסטגרם משפרת מפעם לפעם את הפילטרים ומוסיפה מגוון רחב של פילטרים לשימוש. תוכלו להיעזר גם באפליקציות נוספות לעריכה ויש המון כאלו(לדוגמא: Snapseed, Pixlr וכו') להורדה דרך המרקט בפלאפון שלכם.

פילטרים באינסטגרם

(תמונה נלקחה מwikiHow)

פעילות ונראות באינסטגרם

הטיפ הזה הוא דיי פשוט וקל. תהיו פעילים באינסטגרם על ידי כך שתגיבו לחבריכם, תתנו לייקים. אני בטוח שרובם יחזירו לכם באותו מטבע ותקבלו לייקים ותגובות גם מהם. אופציה נוספת היא תהיו פעילים בקהילות באינסטגרם, ישנן קהילות רבות ופופולריות בישראל לדוגמא: @tweetsisrael אשר מונה מעל 200 אלף ישראלים ומעלה תמונות על בסיס קבוע.

תגובות באינסטגרם

(תמונה נלקחה מwikiHow)

פרסום תמונות בזמן הנכון ביותר

גם אם תעלו את התמונה הכי יפה בעולם, יכול להיות שאף אחד לא יראה אותה אם תעלו אותה באמצע הלילה למשל. לכן, מומלץ להעלות את התמונות שלכם בשעות נוחות ובזמני פעילות גבוהים. הנה כמה זמנים שבהם מומלץ לכם לפרסם:

  1. פרסמו באמצע היום כשאנשים כבר לקראת סיום יום העבודה שלהם. אל תפרסמו בשעות מוקדמות בבוקר, כי רוב האנשים עסוקים בעבודה או במטלות אחרות ולכן הסיכויים שיראו את התמונה שלכם נמוכים.
  2. פרסמו את התמונות שלכם לאחר ארוחת הערב, שעות 7-9. אנשים אוהבים לגלוש בפלאפון בערב לפני השינה.

חבילות לייקים אוטומטיות

אנו מספקים באתר שלנו חבילות לייקים אוטומטיות למשך חודש, ללא הגבלת תמונות. תוכלו להעלות תמונה בכל שעה במהלך היום ולקבל את מספר הלייקים לפי החבילה שקניתם. אין צורך ליצור קשר לפני כל העלאת תמונה כי הכל קורה בצורה אוטומטית ונוחה לשני הצדדים. הלייקים יישלחו כבר בתוך 10-15 דק' מרגע העלאת התמונה. מעוניינים בפרטים נוספים? לחצו כאן.

לייקים באינסטגרם

טיפים נוספים בקצרה

  • אם אנשים נתנו לכם לייק, תתנו להם בחזרה.
  • למי שיודע להשתמש בתוכנות עריכה ועיצוב תמונות, זה מומלץ יותר מהפילטרים באינסטגרם.
  • תעקבו אחרי אנשים שאהבו את התמונות שלכם.
  • אם יש לכם תמונות דומות, פרסמו אותם בקולאג'.
  • אל תעלו יותר מדי תמונות ברצף. זה מציק לעוקבים שלכם.
  • שעה מומלצת להעלאת תמונות היא בין 7 ל8 בערב.

בהצלחה לכולם, מקווה שעזרתי לכם להשיג יותר לייקים לאינסטגרם.