כחלק משיטות קידום כאלה ואחרות ניתן למצוא תהליך מהיר וזריז אשר חוסך לכם זמן רב והוא קניית עוקבים באינסטגרם, בטח עכשיו מתעוררת אצלכם השאלה איך לקנות עוקבים באינסטגרם. ובכן כתבנו עבורכם את המאמר הבא אשר מסביר ומפרט את התהליך. קניית עוקבים באינסטגרם יכול לתת לכם מענה לצורך של קידום באינסטגרם בקלות וביעילות.

אז איך לקנות עוקבים באינסטגרם ?

התהליך הינו פשוט וקל לכל משתמש וניתן לחלק אותו למספר שלבים:
1. בחירה בשירותי קידום באינסטגרם באתר סטאר לייקס.
2. כניסה לשירות קניית עוקבים באינסטגרם.
3. בחירת החבילה המתאימה לכם מבין מספר חבילות.
4. מילוי פרטים כגון שם מלא, אימייל ושם משתמש באינסטגרם.
5. תשלום באמצעות שירות פלאפיי.

השיטה לקידום מהיר באינסטגרם מתחילה ברכישה של עוקבים באינסטגרם והיום זו שיטה מאוד פופולרית בישראל. רוב העסקים משתמשים בשיטה זו כדי להתקדם בשלבים הראשונים ולהתגבר על הקושי בפרסום באינסטגרם שהוא יותר קשה מפלטפורמות אחרות כמו פייסבוק למשל.

ההזמנה בסטאר לייקס מתבצעת במהירות תוך כמה שעות ולרוב תוך חצי שעה בלבד. מה שאומר שאין צורך להמתין כל כך הרבה זמן לביצוע ההזמנה וזה קורה כבר מרגע לרגע. שימו לב כי בעת הרכישה אתם מקפידים לרשום את שם המשתמש שלכם בדיוק כמו שהוא באינסטגרם אחרת זה יגרור מצב שבו העוקבים יישלחו לחשבון אחר. חשוב להדגיש כי החשבון שלכם צריך להיות על מצב ציבורי(פתוח לכולם) ולא על פרטי כי אנו שולחים כמות גדולה של עוקבים וזה לא אפשרי כאשר הפרופיל נעול. הליך הרכישה באתר אינו כולל הרשמה או סיסמא כלשהי כך שאנו לא מקשים על לקוחותינו להשאיר פרטים לא רצויים.

איך לקנות עוקבים באינסטגרם

במקביל לרכישת עוקבים באינסטגרם תוכלו לצרף חבילות לייקים באינסטגרם במחירים משתלמים. זה שילוב מושלם כי אנו משתמשים באותם עוקבים כדי לשלוח את הלייקים כך שהלייקים נראים טבעיים לגמרי. אנו שומרים על איכות גבוהה של הפרופילים שלנו כדי שיראה איכותי ואמיתי ללקוחות או חברים שלכם.

אם יש לכם שאלות נוספות או שאינכם מסתדרים עם תהליך הרכישה אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך כתובת המייל ceo@star-likes.com ולקבל תשובה זריזה בתוך כמה שעות בלבד.

כמו כן, תוכלו לפנות אלינו דרך המייל בנוגע להצעות מחיר עבור חבילות גדולות יותר של עוקבים באינסטגרם ולקבל את המחיר הטוב ביותר בארץ, בהתחייבות.

כל שירותי הסליקה באתר מבוצעים ע"י חברת פלאפיי, לכן האבטחה באתר היא ברמה גבוהה ואין כל צורך לחשוש בנוגע לחיובי האשראי.