איך מוסיפים עוקבים באינסטגרם בחינם, ליצור חשיפה יותר גדולה לפוסטים שלך ולטעום מעט את טעם הפרסום. מי מאתנו לא חלם להתפרסם, להרגיש את התהילה, להיות בעל כוח… סביר להניח שאף אחד. כל אחד רוצה להשיג את הפרסום, ובעידן שבו אנו חיים היום – הפרסום בא בקלות רבה יותר דרך רשתות חברתיות.

בעידן שבו לייקים, עוקבים, צפיות, תגובות ופוסטים הן המילים המנצחות, מה הפלא שקמות כל כך הרבה רשתות חברתיות ודרכים להתפרסם?
ודרך אחת – היא האינסטגרם. אינסטגרם היא אפליקציה המשמשת לצפייה בתמונות ורגעים מחייהם של אנשים המעניינים אותך, ולאחרונה נוסף גם טרנד ה"עמודים".

בעזרת כמה דרכים פשוטות, תוכל ללמוד איך מוסיפים עוקבים באינסטגרם.

 1. עקוב אחר אנשים
  כל משתמש רוצה יותר עוקבים באינסטגרם, וכאשר אדם רוצה לעקוב אחרינו, כמובן שנחזיר לו. הוספת עוקב לאנשים ועמודים שונים באינסטגרם יכולה בהחלט להקפיץ את מונה העוקבים שלך. באינסטגרם יש טרנד שנקרא "עוקב בעד עוקב", כך שבטוח יפרגנו לכם בחזרה.
 2. פרסם פוסטים מעניינים
  כל בן אדם תמיד אוהב לצפות בדברים שמעניינים אותו. אתה קומיקאי? יפה? מבשל טוב? שר טוב? פרסם את הפוסטים שלך בחוכמה וספק לקהל את מה שמעניין אותו.
 3. "האשטאג" ותיוגים
  לכל פוסט שלך תוסיף "האשטאג" (#) מתאים. ותמיד תזכור לבקש מהעוקבים לתייג חברים, לפעמים גם תחרויות יעזרו. עליך תמיד לנסות ליצור חשיפה כמה שיותר גדולה על מנת להוסיף עוקבים לאינסטגרם שלך.
 4. קניית עוקבים
  קניית עוקבים באינסטגרם היא התשובה הטובה ביותר לשאלה איך מוסיפים עוקבים באינסטגרם. כאשר למשתמש באינסטגרם יש מספר רב של עוקבים, אנשים אחרים מתעניינים באותו חשבון אינסטגרם ועוקבים אחריו גם. כמו כן, כמות מרובה של עוקבים תגדיל את החשיפה שלך משמעותית ותתרום לתהליך הוספת העוקבים.

מבין כל הדרכים המוצגות להלן, הדרך הנפוצה והיעילה ביותר להוספת עוקבים לאינסטגרם שלך, היא קניית עוקבים. אם אתה מנהל עמוד אינסטגרם ישראלי, שנועד לקהל יעד ישראלי יותר טוב לקנות עוקבים ישראלים, כך תוכל לפנות לקהל היעד שלך, הישראלי – טוב יותר.

בנוסף, תוכל גם לבצע רכישת לייקים ובכך להגדיל את קצב ההתקדמות שלך באינסטגרם ותהפוך את הוספת העוקבים לאינסטגרם ליעילה יותר.