זה לא סוד שאינסטגרם עשתה קפיצת מדרגה ענקית והתפתחה לרשת חברתית מספר שתיים בישראל. בשונה מפייסבוק, קהל המשתמשים באינסטגרם ברוב מוחלט הוא בגילאי 25 ומטה. הרשת שהחלה את דרכה כאפליקציה לעריכת תמונות ושיתופם, כיום מכילה כ-700 מיליון משתמשים ברחבי העולם. גם בישראל הרשת תפסה תאוצה וכיום קצב ההצטרפות הוא גדול ביותר. ישנם אנשים רבים שמתקשים להצטרף לרשת הזו אז לכן הכנו עבורכם מדריך איך פותחים אינסטגרם. המדריך יעזור לכם להצטרף לרשת החברתית בקלות רבה ולפתוח פרופיל אישי או עסקי בכמה צעדים פשוטים.

המדריך יציג בפניכם 2 אופציות לפתיחת חשבון אינסטגרם:

  1. דרך הפלאפון.
  2. דרך המחשב.

איך פותחים אינסטגרם דרך הפלאפון

שלב ראשון:
כדי לפתוח חשבון באינסטגרם תצטרכו להוריד את האפליקציה לפלאפון שלכם.
כנסו לחנות האפליקציות במכשיר שלכם – Google Play או Appstore. לאחר מכן, תורידו את אפליקציית Instagram.

שלב שני:
לאחר ההורדה, היכנסו לאפליקציית Instagram. כעת, יש לכם שתי אופציות. במידה ויש לכם חשבון פייסבוק וברצונכם "למזג" אותו עם האינסטגרם, התחברו באמצעות הפייסבוק. צעד זה יחסוך לכם זמן כי אינסטגרם יודעת לקלוט את הפרטים שלכם מפייסבוק.
במידה ואין לכם חשבון פייסבוק, לחצו על כפתור Sign Up ומלאו את הפרטים.

שלב שלישי:
סיימתם! לאחר מילוי הפרטים, תועברו לפרופיל שלכם. כעת תוכלו לעקוב אחרי חבריכם, לשתף תמונות ועוד.

איך פותחים אינסטגרם דרך המחשב

שלב ראשון:
על מנת לפתוח חשבון באינסטגרם דרך המחשב, פתחו את הדפדפן וכנסו אל האתר הרשמי של אינסטגרם www.instagram.com

שלב שני:
לאחר שנכנסתם לאתר, יש לכם 2 אופציות. להתחבר באמצעות פייסבוק ובכך ליצור חשבון אינסטגרם בקלות או למלא את הפרטים שלכם בצורה ידנית.

שלב שלישי:
לאחר שסיימתם את השלב השני, חשבון האינסטגרם שלכם נפתח. אך כעת תצטרכו לערוך את הפרופיל שלכם. תוכלו להיעזר בכפתור Edit Profile ושם למלא את הפרטים שלכם בצורה מלאה.

שימו לב, דרך המחשב לא ניתן להעלות תמונות לכן אתם חייבים את אפליקציית אינסטגרם על הפלאפון שלכם. הגלישה באינסטגרם דרך המחשב מוגבלת מאוד בגלל שאינסטגרם החלה את דרכה כאפליקציה בלבד ללא כל חשיבה על אתר אינטרנט. בתקופה האחרונה, אינסטגרם משדרגת את האתר לעיתים קרובות ואולי נראה שינויים בגזרה הזו בהמשך.

אהבתם את המדריך שלנו – איך פותחים אינסטגרם?
שתפו אותנו בתגובות אם הצלחתם!
המדריך בלעדי לאתר סטאר לייקס

איך פותחים אינסטגרם