כיום בעידן הרשתות החברתיות, הכל נגיש מכל מקום, אפשר להתחבר מהמחשב, טאבלט, סמארטפון כמעט לכל אתר ובטח שלכל רשת חברתית. אך אינסטגרם הינה ייחודית במינה. מבין כל הרשתות החברתיות, אינסטגרם נבנתה כאפליקציה לשימוש בסמארטפון וללא כל ייעוד או מטרה לשימוש של אינסטגרם למחשב.

בתחילת דרכה של הרשת החברתית, כשהיינו נכנסים לעמוד הבית של אינסטגרם במחשב היה דף ובו לינקים להורדת האפליקציה לסמארטפון. לינק אחד לגוגל פליי ולינק אחד לפלייסטור(למשתמשי אנדרואיד או אייפון בהתאמה). מאז, עברו כמה שנים ואינסטגרם החלה להשתדרג. היא שדרגה את האתר בצורה רצינית וכיום היא מאפשרת להתחבר לחשבון שלכם. אינסטגרם במחשב דרך הדפדפן היא דיי מוגבלת. אתם לא יכולים לבצע פעולות מיוחדות פרט לדברים כמו שינוי סיסמא, הגדרות, שינוי אודות הפרופיל ועוד.

אינסטגרם למחשב – כל הדרכים

לכל דבר בחיים יש פיתרון. גם כאן מצאנו מספר פתרונות אפשריים כדי שתוכלו להיכנס אל אינסטגרם למחשב ולבצע את כל הפעולות האפשריות.

  1. BlueStacks – זוהי תוכנה למחשב. היא לא מיועדת לשימוש של אינסטגרם בלבד אלא היא מדמה "טאבלט" בתוך המחשב מבוסס אנדרואיד. דרך התוכנה אפשר להוריד כל אפליקציה מהגוגל פליי ממש כמו טאבלט רגיל. זה פיתרון נהדר. יש כאן חיסרון אחד בולט והוא שהתוכנה דיי כבדה. אם יש לכם מחשב עם מפרט חלש, התוכנה יכולה לגרום להאטה רצינית של המחשב שלכם. להורדה של BlueStacks, עברו לאתר הבא: http://www.bluestacks.com
  2. Gramblr – תוכנת גרמבלר היא אחת הפופולריות. היא תוכנה לא כבדה במיוחד וקלה לשימוש. זוהי התוכנה הראשונה שיצאה ואיפשרה שימוש מלא ותקין של אינסטגרם במחשב.
  3. מחשבי ווינדוס – אם יש לכם ווינדוס 10 אתם יכולים להיכנס לווינדוס סטור ופשוט להוריד את אפליקציית אינסטגרם. לאחר ההורדה, האפליקציה היא כמו תוכנה רגילה על המחשב. חיסרון אחד הוא שלא ניתן להעלות תמונות דרך האפליקציה.
אינסטגרם למחשב דרך BlueStacks

כך זה נראה. אינסטגרם למחשב דרך Bluestacks

ממה מומלץ להיזהר?

בכל דבר שקשור לאינטרנט קיים סיכון כלשהו. גם כאן, קיימים המון אתרים שמאפשרים גלישה באפליקציית אינסטגרם במחשב דרך הדפדפן. לא מומלץ להיכנס לכל אתר שמציע את השירות הזה. אמנם זה שירות חינמי ולרוב הוא עובד בצורה תקינה, אך קיים סיכוי סביר ומאוד גבוהה שהאתר שומר את הפרטים שלכם בתוך מסד נתונים. כל מי שהתחבר לאתר, פרטיו נשמרים במסד. קיימים אתרים אמינים לחלוטין, אך תמיד קיים חשש שהאקרים יפרצו אל אתר מסויים וידליפו את כל הפרטים או חלילה יפרצו את החשבונות.

השיטה המועדפת על צוות סטאר לייקס היא BlueStacks.