קניית עוקבים באינסטגרם

אינסטגרם אייקון

אנו מספקים עוקבים באינסטגרם באיכות וברמה הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא כיום בשוק.

לחץ כאן

קניית עוקבים באינסטגרם מישראל

אינסטגרם אייקון

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם ממשתמשים אמיתיים ופעילים.

לחץ כאן

קניית לייקים באינסטגרם בתשלום חודשי וחד פעמי

אינסטגרם אייקון

אנו מציעים מנוי חודשי עבור חבילות לייקים וצפיות באינסטגרם במחירים זולים. המנוי הינו חודשי והתשלום הוא חד פעמי למשך חודש שלם. התוכנה שלנו היא אוטומטית ותוכלו לקבל לייקים וצפיות ללא הגבלה במשך חודש.

לחץ כאן

קניית צפיות באינסטגרם

אינסטגרם אייקון

אנו מציעים שירות קידום צפיות באינסטגרם בקלות ובמהירות. השירות הינו בטוח ב-100% ומסופק במהירות.

לחץ כאן

קניית תגובות באינסטגרם

אינסטגרם אייקון

ניתן לבחור את תוכן התגובות. כל התגובות הם ממשתמשים ישראלים אמיתיים. זמן אספקה עד 3 שעות!

לחץ כאן

קידום באינסטגרם

קידום באינסטגרם, אז מה זה בעצם אומר?

ראשית, אינסטגרם היום נחשבת לרשת החברתית עם התנופה והגדילה המירבית ביותר מבין כל הרשתות. אם נדבר במספרים אז יותר מ300 מיליון איש ברחבי העולם משתמשים באינסטגרם בחודש. שימוש יום-יומי מתבצע ע"י יותר מ75 מיליון איש(הנתונים נלקחו מסטטסטיקות משנת 2014).

קידום באינסטגרם, בקלות!

קידום באינסטגרם יכול להתבצע בשתי דרכים מרכזיות.

הראשונה היא קניית עוקבים באינסטגרם, קידום מונה העוקבים בפרופיל העסקי\אישי שלכם.

השנייה היא קניית לייקים באינסטגרם, קידום מונה הלייקים בתמונות שאתם מעלים בשוטף.

מהם היתרונות בקניית עוקבים באינסטגרם?

  1. פופולריות – מה שמצביע על פופולריות של פרופיל באינסטגרם הוא מונה העוקבים שלו. הסיכוי שתרשימו אנשים עם מונה קטן של 100-200 עוקבים הוא אפסי.
  2. בהיבט העסקי – נותן מראה טוב ומקצועי בעיניי הלקוח. ניתן לכם דוגמא מעניינת, נניח והגעתם לחנות באינסטגרם אשר מוכרת מוצר כלשהו. מונה העוקבים שלו עומד על 150 עוקבים בלבד. הסיכויים שתדפדפו הלאה בלי לראות אפילו את הפוסטים הוא גבוה מאוד. במידה ומונה העוקבים היה עומד על 1500 ואף יותר, אני מניח שהייתה עולה לכם המחשבה שיש מאחוריו לקוחות רבים אשר נהנו מהמוצרים ובחרו להישאר לעקוב.
  3. היתרון הגדול ביותר הוא שכולם הולכים אחרי ה'עדר'. כאשר אנשים רואים משהו פופולרי, כולם רוצים להיות חלק מזה. למה להתווכח עם עובדות? מוזמנים לקרוא על המושג הפסיכולוגי Social Proof בויקיפדיה.

מהם היתרונות בקניית לייקים באינסטגרם?

  1. יצירת בסיס לייקים קבוע אשר מושך אנשים –  מדד הלייקים מצביע על פופולריות הפרופיל, ככל שיש לך יותר לייקים אתה יותר פופולרי.
  2. בהיבט העסקי – נותן דחיפה בהתחלה של פרופיל עסקי באינסטגרם, מראה מקצועי יותר אשר מצביע על לקוחות שאוהבים את המוצרים שהעסק מציע.
  3. חוסך זמן – אין צורך בתיוגים מיותרים אשר מכערים את התמונה ומסתירים חלק מהתגובות.

קידום באינסטגרם באמצעות צפיות לסרטונים

במרץ 2016 אינסטגרם הודיעה רשמית על כניסתו של מונה צפיות לסרטונים. מעתה, ניתן לראות כמה אנשים צפו בסרטון שלך בשונה מבעבר שהיה מוצג אך ורק מונה לייקים לסרטון. תוך זמן קצר העלנו בסטאר לייקס את השירות קניית צפיות באינסטגרם שיעזור לכם להעלות את כמות הצפיות לסרטונים שהעלתם ובכך להגביר את הפופולריות שלכם.

זהו שירות חשוב מכיוון שאם רכשתם עוקבים באינסטגרם בשלב מסויים, הפרופיל שלכם חייב להיות עקבי עם נתונים הגיוניים. כלומר, אם יש לכם 10 אלף עוקבים, כל סרטון חייב לקבל לפחות כמה אלפי צפיות כדי שהנתונים יהיו הגיוניים. שירותי לייקים באינסטגרם שלנו הם אוטומטיים וכוללים גם צפיות באינסטגרם ללא עלות נוספת. כך תוכלו להיות בטוחים שהקידום שלכם מתבצע בצורה תקינה, הגיונית ומקצועית.

תגובות לתמונות באינסטגרם

אם ברצונכם להגביר את הפופולריות שלכם על ידי תגובות לתמונות שלכם באינסטגרם, זה אפשרי. אנו מציעים שירות קניית תגובות באינסטגרם בו אתם יכולים לבחור את תוכן התגובה. אם הדף שלכם עסקי, תוכלו להוסיף תגובות חיוביות על פוסטים של המוצרים שלכם ובכך להגדיל ולהגביר את האמון של הלקוחות העתידיים שלכם. זה עובד מצויין גם עם פרופילים אישיים ומשפר את התדמית שלכם לחלוטין.

שילוב נכון של כלי הקידום

לרשותכם ארבעה כלים שתוכלו לרכוש אצלנו בסטאר לייקס אך חשוב לדעת גם כיצד לשלב אותם נכון ובהדרגה. לדוגמא, אם הפרופיל שלכם כרגע עם 500 עוקבים באינסטגרם ותרכשו 200 לייקים לתמונה זה לא הגיוני. הצעד הראשוני שכדאי לבצע הוא קנייה והוספת עוקבים באינסטגרם. זה הבסיס לפרופיל אינסטגרם והוא גם הפרמטר הכי חשוב ומשפיע.

לאחר שהחלטתם על כמות העוקבים שתרצו להוסיף לפרופיל שלכם, הצעד הבא הוא בחירה נכונה של חבילת לייקים באינסטגרם. היחס הממוצע בין עוקבים ללייקים באינסטגרם הוא עשרה אחוזים. כך שאם יש לכם 1,000 עוקבים, התמונות שלכם צריכות לקבל 100 לייקים בממוצע. חשוב מאוד לשים לב גם לכמות האורגנית שאתם מקבלים בדרך כלל ואז לבצע את החישוב. אם אתם מקבלים בדרך כלל 20 לייקים בממוצע, אז חבילה של 80 לייקים פר תמונה תספיק לכם כדי להגיע ליחס הנכון. זו הדרך הנכונה לקידום פרופיל באינסטגרם.

קידום באינסטגרם הינו התחום הכי חם כיום מבין כל הרשתות החברתיות. אינסטגרם נחשבת כיום למותג הכי חם באינטרנט. מרגע לרגע הרשת צוברת תאוצה. אל תהיו מאחור, השתמשו בכלים שלנו לקידום באינסטגרם כדי להפוך את הפרופיל שלכם לפופולרי ומקצועי.

קידום באינסטגרם בקלות