אם אתם משתמשי אינסטגרם ברור לכם שפרופיל באינסטגרם ללא עוקבים זה שילוב לא הגיוני בכלל. עוקבים באינסטגרם זה הפרמטר הכי חשוב לפרופיל חזק ופופולרי. זה נותן לנו מוטיביציה להעלות תמונות איכותיות ומרשימות, להיות פעילים הרבה יותר ברשת החברתית, לשתף ללא הפסקה, לטפח את עצמנו ועוד. אם יש לכם חשבון אינסטגרם, ודאי אתם מכירים את הצורך הזה לצבור כמה שיותר עוקבים לאינסטגרם. במאמר הבא תוכלו לקרוא על טיפים שיעזרו לכם להשיג יותר עוקבים באינסטגרם.

הוספת עוקבים באינסטגרם לפרופיל שלכם

קודם כל חשוב לדעת לשמור על יחס של 1:1 בין העוקבים לנעקבים שלכם. אם תעקבו אחרי 3,000 אנשים ולעומת זאת יעקבו אחריכם רק 1,000 אנשים זה ממש לא יחס טוב ולא מושך. זה רק יראה שהפרופיל שלכם פחות רלוונטי ולא מעניין כל כך אנשים אחרים. זה יקשה עליכם בתהליך הוספת עוקבים באינסטגרם מכיוון שאנשים לא יפרגנו לכם בחזרה בעוקב.

בנוסף, הנראות של הפרופיל היא מאוד חשובה. שפרו את תמונת הפרופיל שלכם. נסו למצוא את התמונה הכי מחמיאה לכם ובכך תוכלו לשכנע את הצופה להיכנס דווקא אל הפרופיל שלכם. עם זאת כדאי גם לסגנן "אודות – Bio" מקורי ומדליק. יש כל מיני רעיונות שניתן למצוא באינטרנט אבל אם תחשבו על משהו מקורי יש מצב שדווקא זה יכבוש את הצופה ויגרום לו לעקוב אחריכם.

להוסיף עוקבים בדרך הקלה

אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם את הקושי והסבלנות ואתם רוצים תוצאות כאן ועכשיו ישנה דרך אחרת שתעזור לכם בזה. הוספת עוקבים באינסטגרם יכולה להיות קלה יותר אם יש לכם תקציב קטן להשקיע. לדוגמא, בסטאר לייקס תוכלו לרכוש 1,000 עוקבים בעשרות שקלים בלבד. התוצאות הן מיידיות ולא מצריכות ממכם מעקב אחרי אף אחד, את הסיסמא שלכם או כל מאמץ אחר.

פרופילים שעוקבים אחריהם מספר גדול של אנשים(כמה אלפים) יוכלו להשיג עוקבים בקלות רבה. ברגע שאנחנו נכנסים לפרופיל אינסטגרם שלא ראינו לפני כן, העין שלנו אוטומטית בוחנת את כמות העוקבים. לפי הכמות, אנחנו מחליטים האם להישאר בפרופיל או לא. לכן אם אתם רוצים לגדול ולהיות פופולריים יותר ברשת החברתית, הוספת עוקבים באינסטגרם יכולה לעזור לכם גם לטווח הארוך.