קניית צפיות ביוטיוב היא ללא ספק אחת מהדרכים הכי אפקטיביות ואסטרטגיות לקידום סרטונים ביוטיוב. אם אתם מבצעים את הקידום נכון דרך חברה בעלת שם ומוניטין, עליית הצפיות בסרטונים שלכם תתרום משמעותית לקידום הערוץ. הצלחה של סרטון ביוטיוב נמדדת על פי מונה הצפיות שלו. חשוב לדעת כיצד לקדם כי צפיות לבד זה יראה קצת תמוה וחשוד. חשוב לשלב לייקים, תגובות ועוד. אתם מוזמנים לקרוא על היתרונות של קניית צפיות ביוטיוב.

1. דחיפה קדימה
אם קיים קושי בקידום סרטון ביוטיוב זה במיוחד בתחילת הדרך. אחד היתרונות של קניית צפיות ביוטיוב זה שיש לכם יריית פתיחה נהדרת. אם אין לכם את היכולת לעשות רעש תקשורתי מסויים, תוכלו בקלות להעלות את מונה הצפיות לכמה אלפים על ההתחלה. זה יכול לתרום לכם ליצירת מומנטום חיובי. ההשפעה היא גדולה, צופה מסויים שייראה שיר חדש שעלה רק היום עם כמה אלפי צפיות, קרוב לוודאי ייכנס לדעת ולשמוע במה מדובר. ברגע שיש לכם כמה אלפי צפיות בתחילת הדרך, יהיה לכם הרבה יותר קל לקפוץ לשלב הבא.

2. חיזוק התדמית
האלמנט הכי חזק ביוטיוב הוא התדמית של הערוץ והסרטונים. ברגע שאדם כלשהו מוצא את הסרטון שלך, ככל שיהיו לך יותר צפיות, כך הוא יסתקרן ויקדיש מספר דקות לצפייה בסרטון. ככה מחזקים תדמית של זמר, מפיק, יוצר או כל אמן אחר. באמצעות קניית צפיות ביוטיוב ממקור מוסמך, תוכלו לחזק במיידי את התדמית שלכם ברשת החברתית. הסרטון שלכם מיד יקבל מימד של סרטון ששווה לצפות בו. לקניית צפיות ביוטיוב יתרונות רבים, אך פה מדובר בתדמית שלכם ברשת. זה יכול להשפיע על אנשים בכל רשת חברתית נוספת.

3. מושך צופים נוספים
בנוסף לחיזוק התדמית שלכם ברשת, לקניית צפיות ביוטיוב יש השפעה ישירה על כמות האנשים שיבחרו לצפות בסרטון שלכם. מחקרים ברשת מראים שקהל באינטרנט יבחר האם ללחוץ ולצפות בסרטון רק אם יש לו כמות מרשימה של צפיות. אם יהיו לכם יותר צפיות מהמתחרים שלכם, זה הפרמטר שישפיע על הצופה לבחור דווקא בסרטון שלכם. היתרון של קניית צפיות ביוטיוב יכול לעזור לכם לעקוף את המתחרים בקלות וללא מאמץ. כך תוכלו להיות בטוחים שאם יהיה לצופה כלשהו את אופציות הבחירה, הוא יבחר בכם בוודאות.