בשנת 2005 יוטיוב נוסדה ומאז הכל היסטוריה, בנוסף לכמה סרטונים ששברו שיאים והפכו להיות הסרטונים הכי נצפים ביוטיוב. מאז שיוטיוב נוסדה, הצטרפו אליה אמנים מכל סוג. זמרים, יוצרי תוכן, מפיקים, קומיקאים ועוד מעלים את היצירות לערוץ היוטיוב שלהם. מאז שאתר יוטיוב נפתח עברו 12 שנים, אז מהם הסרטונים הכי נצפים ביוטיוב ? בדקנו בשבילכם.

במקום הראשון – גנגאם סטייל, פסיי

הלהיט ששבר את הרשת בשנת 2012 נמצא במקום הראשון היוטיוב. נוצרו לשיר הזה מספר פרודיות ואפילו אחת ישראלית ומאוד מצחיקה בשם גמבה סטייל. גנגם סטייל זה שמתאר סגנון חיים מפואר, טרנדי ואופנתי בקוריאה. הקליפ הזה היה כל כך מוצלח שאפילו מפורסמים כמו טיפיין, קייטי פרי ובריטני ספירס שיתפו אותו בפרופילים שלהם ברשתות החברתיות. השיר הופיע כמעט בכל מקום אפשרי אם זה בטלויזיה, רדיו, אינטרנט ועוד. גנגם סטייל זכה בפרס של הקליפ הטוב ביותר בטקס של MTV בשנת 2012.

במקום השני – See You Again, וויז קאליפה

השיר הזה בוצע על ידי הראפר האמריקני וויז קליפה שאירח את הזמר צ'ארלי פוט. השיר הזה נבחר להיות הפסקול של הסרט המפורסם מהיר ועצבני 7. השיר הזה הוקדש לפול ווקר, השחקן שמת בתאונת דרכים בתאריך נובמבר 2013. השיר זכה בפרסים רבים ובין היתר זה השיר היפהופ הראשון שזוכה לעבור את 2 מיליארד צפיות ביוטיוב. בכך, הוא הפך להיות הסרטון הנצפה מספר 2 ביוטיוב.

במקום השלישי – Sorry , ג'סטין ביבר

השיר של ג'סטין ביבר, סורי, צבר מעל ל-10 מיליון צפיות בתוך 24 שעות מהרגע שהוא עלה ליוטיוב. במהרה השיר הזה הפך להיות אחד המוצלחים של ג'סטין ביבר. השיר הזה כיום הוא הסרטון השלישי הכי נצפה ביוטיוב.

כרגע השיא שייך לגנגאם סטייל שמוביל את רשימת הסרטונים הכי נצפים ביוטיוב עם כמות מכובדת מאוד של 2,873,964,616 צפיות. מיותר לציין שהמונה צפיות הזה עולה בכל רגע בכמה אלפי צפיות מכל רחבי העולם. יהיה מעניין לראות איזה סרטון ידיח את גנגאם סטייל מהמקום הראשון מכיוון שהשיר יצא לאור בשנת 2012 ומאז עוד לא נוצר להיט היסטרי ברמה של גנגם סטייל. אולי מפיק ישראלי ירים את הכפפה והלוואי ונראה גם ייצוג ישראלי ברשימת הסרטונים הכי נצפים ביוטיוב.