כולנו רוצים להיות פופולריים יותר באינסטגרם, אך איך אנחנו עושים את הצעד הזה? במאמר הבא אנו נכתוב על כמה טיפים שמומלץ לעשות באינסטגרם וכמה דברים שפחות. זה לא עוד מאמר על תגיות באינסטגרם , אלא מעמיק יותר.

מה כדאי לעשות כדי להשיג עוקבים באינסטגרם?

פרסום תמונות בזמנים נכונים

הזמנים בהם אתם מפרסמים את התמונות שלכם מהווים פקטור חשוב. הם יכולים להכריע בין אם התמונה תקבל יותר לייקים באינסטגרם מהרגיל או פחות. ישנו אתר אשר נותן לכם מידע מדוייק מתי העוקבים שלכם נתנו לכם לייקים לתמונות באינסטגרם ולפי זה מחשב בצורה אוטומטית מתי כדאי לכם להעלות את התמונה. גם בלי עזרה של האתר נוכל להמליץ לכם שהשעות הנוחות ביותר הן בערב. באופן מדוייק יותר בין השעות 7-9 בערב, לאחר שכולם מגיעים אחרי העבודה או עיסוקים כאלה ואחרים.

תיאורים מעניינים ומושכים לתמונות

בבית הספר היסודי למדנו על "כותרות פיקנטיות" פה זה בעצם אותו הדבר כאשר תיאור מעניין לתמונה באינסטגרם יכול למשוך אנשים להיות העוקבים הבאים שלכם.
שילוב נכון של תגיות לאינסטגרם יכול לתגרום גם לחשיפה של אנשים נוספים, אשר תתרום לקבלת לייקים לאינסטגרם שלכם, עוקבים באינסטגרם וכו'. אם אתם מחפשים תגיות מומלצות באינסטגרם, סידרנו לכם הכל, עברו למאמר על תגיות לאינסטגרם – הרשימה המומלצת ביותר.

צ'ק אין ותיוגים

בעזרת תיוגים של אנשים אחרים שאיתכם בתמונה ותיוג מקומות(צ'ק אין), אתם מגדילים את החשיפה של הפוסטים שלכם. בעת לחיצה על המקום אשר תייגתם אנשים נחשפים לעוד תמונות של אנשים במקום הנ"ל. אז קחו לדוגמא מישהו שיתייג בעתיד את המקום הזה והעוקבים שלו ילחצו על המקום, הם יכולים להגיע לתמונה שלכם. ובכך, אולי הצלחנו להשיג עוקבים באינסטגרם ולייקים באינסטגרם.

להשיג עוקבים באינסטגרם

מה לא כדאי לעשות?

שימוש מוגזם בתגיות באינסטגרם

חשוב לא להיחסף עם התגיות באינסטגרם בתיאור לתמונות. לפעמים זה סתם מכער את התמונה, ומראה כאילו אתה נואש ללייקים. זה צעד לא נכון. אנו ממליצים על שימוש ב2-3 תגיות אשר מתאימות לתמונה.

פרסום תמונות דומות מאותו מקום

פרסום של תמונה אחת או שתיים לכל היותר מאירוע מסויים מספיקה. אין צורך להפציץ את הפיד באלבום שלם, זה סתם יגרום לעצבים של העוקבים שלכם ומדי פעם גם אנשים יורידו לכם את העוקב באינסטגרם. אני אישית לא אוהב שהפיד שלי מופצץ באותם תמונות אחת אחרי השנייה.