יוטיוברים, מי הם, עצות ואיך להיות אחד?

יוטיוברים הנם אנשים אשר המקצוע שלהם הוא לפרסם סרטונים ביוטיוב. לעתים הם מרווחים כסף, לעתים פרסום – אך בכל המקרים, הם נהנים מן המקצוע.

איך אני נהיה יוטיובר?

להיות יוטיובר זה לא מסובך והמשימה היא פשוטה. הבעיה היא, להיות יוטיובר מצליח.
זכור לפרסם את הסרטון שלך כמה שיותר, לעשות תחרויות בכדי ליצור אצל הצופים תחושה שהם צריכים את הערוץ שלך.
אל תפרסם סרטונים שאתה לא מרגיש שהם מעניינים. תשתדל בכל תחילת סרטון לפרסם מה יהיה בהמשך, כדי שהצופה לא יאבד עניין ישר בהתחלתו. הרושם ההתחלתי הוא הכי חשוב בכל מקום, וזה כולל את הסרטונים ביוטיוב.

מה יוטיוברים מרוויחים?

יוטיובר מצליח, יכול להרוויח כסף מפרסומות של חנויות, חפצים, מסעדות ולפעמים גם יוטיוברים אחרים. וכל יוטיובר שמצליח גם אם לא ברמה ענקית, מתפרסם. כמו כן, כאשר יוטיובר מצליח הוא מקבל הנאה, סיפוק וממשיך בעבודתו לפרסם סרטונים חדשים. הוא צובר קהל מעריצים ויוצר איתם אינטרקציה.

איך אני מגדיל את החשיפה לסרטונים שלי?

שאלה טובה. הדרך הטובה ביותר היא קניית צפיות ביוטיוב, כך הסרטון שלך יתקדם יותר, אנשים יתעניינו בסרטונים שלך – ואם הצבת פרסומות אתה תקבל כסף.
תחרויות ופרסום ברשתות חברתיות שונות בהחלט יקדמו את הסרטון שלך בחיפוש ביוטיוב, בגוגל, יעלו את המודעות של הערוץ שלך וסביר להניח כי יוסיפו עוד רשומים.

מה כדאי לי לפרסם בערוץ שלי?

לרוב, מומלץ לפרסם בערוץ שלך את הכישורים שלך, כגון: שירה, בישול, בדיחות, משחק, אמנות, יצירה, נגינה ועוד…
כאשר אתה מפרסם בסרטון שלך כישרון שלך, משהו שאתה טוב בו, הסיכויים שאתה תיצור עניין אצל הקהל שלך גדולים יותר.

לסיכום, יוטיוברים הם אנשים שמתעסקים ביוטיוב, לעתים בתור מקצוע. אך אל תטעו, לא כל סרטון ביוטיוב שאתם צופים בו הועלה על ידי יוטיובר. הרבה סרטונים ביוטיוב הועלו מחברה כלשהי, מוצר או אדם פרטי. לא קל להיות יוטיובר מצליח, נדרש מיוטיובר מצליח להשקיע יום ויום, להעלות סרטונים על בסיס אפילו יומי. אמנם ההשקעה היא גדולה, אך הסיפוק וההנאה גדולים יותר.