אם בעבר יצא לך לצפות בסרטון חדש ופופולרי שעלה ליוטיוב, כנראה שזכית לראות את מונה הצפיות מציג "301+ צפיות". "301+" הוא בעצם המונה צפיות שיוטיוב עוצר עליו כדי שיוכל לבצע סריקה ולהבדיל בין צפיות אמיתיות לבין צפיות של ספאם. בעבר, רבים היו מזייפים צפיות על מנת להגיע לדף של הסרטונים הפופולריים ביוטיוב לכן יוטיוב יצרו את העצירה על מנת לוודא שהכל אמיתי ותקין.

בשבוע שעבר, הכריזו על הסוף של 301 צפיות ביוטיוב  והם בדרך לשינוי רציני לגבי המלחמה בספאם. המונה צפיות ישדורג לכזה שיוכל להבדיל בין צפיות אמיתיות לבין מזויפות בזמן אמת.

למה הסרטון שלי תמיד עוצר על 301 צפיות ביוטיוב ?

בעבר יוטיוב המערכת של יוטיוב הייתה עובדת כך שהצפיות היו מגיעות אל הסרטון, אך ברגע שזה עובר את המונה של 301 צפיות ביוטיוב, המונה נעצר. כאן נכנסת לתמונה מערכת הבדיקות של גוגל אשר בודקת אם הצפיות אכן אמיתיות ורק לאחר מספר שעות היא משחררת את המונה צפיות ומציגה את המספר האמיתי.

כיום, המערכת החדשה של גוגל יכולה לזהות במיידי אם הצפיות הן מאנשים אמיתיים. במידה והצפיות הן מאנשים אמיתיים הצפיות ייחשבו, במידה ולא הצפיות לא ייחשבו במונה, וכל זה קורה בזמן אמת. כתוצאה מכך, מונה הצפיות ביוטיוב לא יוקפא ואתם לא תזכו לראות יותר את ההודעה "301+ צפיות".

הציוץ המקורי