קניית צפיות ביוטיוב

יוטיוב אייקון

קידום צפיות ביוטיוב באיכות הגבוהה ביותר. אנו מספקים צפיות ביוטיוב ומבטיחים תוצאות תוך 24 שעות בלבד. הנחה לרוכשים כמויות גדולות(חצי מיליון ומעלה), ניתן לפנות לוואטסאפ 053-225-8935

לחץ כאן

קניית לייקים ביוטיוב

יוטיוב אייקון

לייקים ביוטיוב לסרטונים במחירים נוחים ובאספקה מהירה. השירות איכותי ו-100% בטוח.

 

לחץ כאן

קניית צפיות ביוטיוב מישראל

יוטיוב אייקון

קניית צפיות ביוטיוב ממשתמשים ישראלים.

לחץ כאן

קניית תגובות ביוטיוב

יוטיוב אייקון

ניתן לבחור את תוכן התגובות. כל התגובות הם ממשתמשים ישראלים אמיתיים.

לחץ כאן

קידום ביוטיוב

יוטיוב היא רשת שיתופי הוידאו הגדולה ביותר בעולם, בה תוכלו למצוא סרטונים מצחיקים, קליפים, סינגלים, מדריכים והכל באמצעות וידאו. יוטיוב נוסדה בשנת 2005 ונרכשה שנה לאחר מכן ע"י חברת הענק גוגל. הכל התחיל כששלושה חברים רצו להעביר ביניהם סרטונים ברשת, אז הם יצרו את האתר הזה ולאחר כמה חודשים זכו למימון ע"י אירגון בארה"ב.

כיום יוטיוב משמש כמקור ראשון לסרטוני וידאו עבור גולשים. בישראל יוטיוב משמש בעיקר את תעשיית המוזיקה שכן רוב הישראלים נמצאים ביוטיוב למטרת שמיעת שירים, אך ישנם גם עסקים אשר משתמשים ביוטיוב ככלי פרסומי ושיווקי. הפוטנציאל לשיווק דרך יוטיוב הוא ענק, במיוחד כשאין רשת אחרת שמתחרה בה כך שכל המשתמשים נמצאים ומתמקדים רק בגלישה דרך יוטיוב.

קידום ביוטיוב מתבצע בכמה אופנים:

 1. קניית צפיות ביוטיוב.
 2. קניית לייקים ביוטיוב.
 3. קניית תגובות ביוטיוב.

לכל אחד מהדרכים הנ"ל, יש יתרונות משמעותיים בקידום הסרטונים שלכם ביוטיוב. אני אפרט על כל אחד ואחד מהדרכים.

מהם היתרונות בקניית צפיות ביוטיוב?

 1. יריית פתיחה מוצלחת. ברור שעדיף להתחיל עם מונה של כמה אלפי צפיות מאשר 0 צפיות. הפוש ההתחלתי הוא מצויין עבור סרטונים חדשים.
 2. מחזק את רמת האיכות של הסרטון בעיני הגולש. כולנו נעדיף לשמוע שיר או לראות סרטון עם 25 אלף צפיות מאשר סרטון עם 3 אלף צפיות.
 3. סרטון עם מונה צפיות גבוהה נלקח ברצינות יותר ע"י הגולש ומעלה שאלות ותהיות כגון "איך לא שמעתי עדיין את השיר הזה?" או "מעניין למה זה צבר כל כך הרבה צפיות". קרוב לוודאי שתהיה עלייה של צפיות אורגניות בסרטון בעקבות כך.

מהם היתרונות בקניית לייקים ביוטיוב?

 1. למראית עין, גם אם יש לכם אלפי צפיות בסרטון ואין לכם כמות מספקת של לייקים, הסרטון יראה בצורה לא טובה גם לגולשים וגם ליוטיוב. אם צפו כל כך הרבה אנשים ואפילו 10% מהם לא עשה לייק, כנראה שהסרטון גרוע. לכן, שירות קניית לייקים ביוטיוב יכול לעזור לכם מהבחינה הזו ולהקפיץ את דירוג הסרטון כך שיראה טוב מכל הבחינות.
 2. מדד לפופולריות. סימן הלייק מזמן נהפך לשם דבר באינטרנט וברשתות החברתיות. ככל שיהיה לכם הרבה לייקים, כך תהיו יותר פופולריים.
 3. תורם לקידום הסרטון מבחינת גוגל ויוטיוב.

מהם היתרונות בקניית תגובות ביוטיוב?

 1. אפקט הדומינו – כשאנשים רואים שיש לכם המון תגובות ביוטיוב מיד הסקרנות גוברת לצפייה בסרטון שכן אם צפייה בסרטון שלכם גרמה להמון אנשים להגיב, אז הוא בוודאי מעניין. זה לא רק יגרום לאנשים נוספים לצפות בסרטון שלכם אלא יגרום להם להגיב גם בעצמם.
 2. גם בשירות זה המדד לפופולריות משחק תפקיד. בדרך כלל לאנשים מפורסמים יש המון תגובות כך שגם לכם מגיע. בניית קהל מעריצים מבוסס מתחיל בדיוק כאן.

שירותי קידום ביוטיוב – הדרך לחשיפה והצלחה

הקושי להשיג צפיות ביוטיוב למי שרק נכנס לתחום הוא רב, לכן נכנסנו לתחום הזה לאחר ניסיון עשיר בקידום סרטונים ביוטיוב. על הנייר, למי שיש צפיות הוא יותר מפורסם ופופולרי. תמיד תזכרו שגם אם תעמוד בפניכם האופציה לבחור בין 2 סרטונים, כאשר אחד מהם עם 25 אלף צפיות והשני עם אלף צפיות, תמיד תבחרו בסרטון עם כמות הצפיות הגדולה יותר. זה בדוק ועובדתי ותוכלו לבצע את הניסוי הזה עם חבריכם. כך גם מונה הלייקים והתגובות משפיעים על הגולש.
לאחרונה, הוספנו שירות המיועד לאנשים הזקוקים לחשיפה ממוקדת לישראלים בלבד. קניית צפיות ביוטיוב מישראל היא הכרחית לזמרים, מפיקים ועוד אשר פונים לקהל הישראלי.

 

איך מבצעים נכון קידום ביוטיוב

קידום ביוטיוב מורכב מכמה שירותים ואי אפשר להסתפק אך ורק בשירות אחד כמו צפיות ביוטיוב אלא בכולם. אם יש לנו סרטון ביוטיוב שקיבל 100 אלף צפיות אך יש לו רק 50 לייקים, זה לא הגיוני. לכן, חשוב לדעת לשלב בין כל השירותים הקיימים. בסטאר לייקס על כל רכישה של חבילת צפיות ביוטיוב תקבלו חבילת לייקים מתנה בכדי שהסרטון שלכם יקודם במקצועיות ואיכות. במידה וצברתם כמות צפיות גדולה יחסית ומונה הלייקים לא תואם, השתמשו בשירות שלנו לקניית לייקים. הוא נועד כדי לאזן בין מונה הצפיות לבין מונה הלייקים.

 

קידום ביוטיוב דוגמא