יוטיוב פותחה בפברואר 2015, לאחר קרוב ל-11 שנים(בחודש הבא, פברואר 2016) יוטיוב ללא ספק אחד מהאתרים הנצפים ביותר בעולם. לא סתם גוגל רכשה לעצמה את מה שהפך מהר מאוד לאחד הסמלים המרכזיים שלה. קידום ביוטיוב יכול לתרום לכם בכמה היבטים אם זה קידום העסק שלכם או כל דבר שתרצו לחשוף בפני כל העולם.

היום כבר יוטיוב פיתחה שירותי צפייה בשידורים חיים, ממש כמו בטלוויזיה. ביוטיוב תוכלו למצוא כבר פרקים של סדרות, סרטונים באורך של כמה שעות ועוד. זה בעצם הפך להיות טלוויזיה אינטרנטית, תוכן שלם בוידאו.

כל הפיתוחים והחידושים של יוטיוב מוסיפים לה נתונים מרשימים, ניגע רק קצת בסטטיסטיקות של יוטיוב:

  • יותר ממיליארד אנשים נכנסים ליוטיוב מידי חודש.
  • 100 שעות של סרטונים מועלים בכל יום ליוטיוב.
  • 80% מתנועת הגולשים מגיעה מאנשים מחוץ לארה"ב.
  • 600 מיליון צפיות ביוטיוב נצפות רק ממכשירים ניידים.
  • יוטיוב נגישה ל-61 מדינות ב-61 שפות שונות.

למה כדאי לי להשתמש ביוטיוב? האם באמת כדאי להשקיע קידום ביוטיוב?

תוכן שמוגש בווידאו משדר יותר עוצמה מאשר תוכן בטקסט פשוט. יותר קל ללקוח להבין ולצפות במוצר או בהסבר על שירות מסויים דרך וידאו שמציג לו ויזואלית תוצאות, תהליך השירות ועוד. רבים מהעסקים לא בוחרים בשיטת קידום ביוטיוב רק בגלל שהם משקיעים המון כסף בהפקת הסרטון אך לא מצליחים להביא צפיות. לכן, פיתחנו עבורכם בסטאר לייקס את שירות קניית צפיות ביוטיוב, אנו מספקים לכם את הקפיצת מדרגה שאתם זקוקים לה.

סרטון ללא צפיות לא מועיל בשום צורה ומעטים האנשים אשר יקדישו את זמנם לצפות בסרטון שאחרים לא צפו בו. כך בעצם המוח שלנו עובד, אנו רוצים לראות תוכן איכותי, אשר צפו בו כבר ונתנו לנו את ה"חותמת" שאכן הוידאו שווה צפייה. כמה פעמים יצא לנו לבחור בין סרטון עם 100 צפיות לבין 5,000 לצפיות? לכן קידום ביוטיוב משחק תפקיד חשוב.

אם העלתם סרטון ליוטיוב, אל תוותרו על השלב של קניית צפיות ביוטיוב, להזיק זה לא יכול אלא רק להועיל ולסחוף קהל נוסף שיכול להפוך ללקוחות פוטנציאלים עבורכם.

 

קידום ביוטיוב