גם לי אין  מושג מאיפה העידכון הזה נחת אלינו בלי ידיעה מקדימה אבל מהיום זה קורה: מונה צפיות יתווסף לסרטונים באינסטגרם. למעשה, המונה צפיות יחליף את מונה הלייקים שמתחת לסרטון שאנו רגילים אליו כבר שנים. העידכון כבר יתבצע בכל העולם וגם אצלנו בישראל זה הגיע במהרה.

מונה הלייקים לסרטונים באינסטגרם לא נעלם לגמרי אלא ניתן להיכנס ולצפות גם כמה לייקים קיבלתם על סרטון ומי עשה לייק, כל זה קורה על ידי לחיצה על מונה הצפיות.

אפילו אם אתם לא הטיפוס שמעלה סרטונים, המהלך הזה ישנה את כללי המשחק בנוגע למעקב אחרי צפיות ואינטרקציות באינסטגרם. אני חושב שמהלך כזה יכול להועיל לחובבי צילום אשר מעלים סרטונים לחשבון האינסטגרם שלהם. הרי ידוע שסרטונים מקבלים פחות לייקים וזה מוכח, אך כרגע החשיפה היא במבט ראשוני אך ורק למונה הצפיות. אם אתם שואלים אותי, הייתי רוצה לראות גם מונה צפיות שכזה על תמונות רגילות כך שנוכל לדעת כמה באמת צפו בתמונה ומתוכם כמה עשו לייקים, הגיבו וכו'. זה יהיה כלי לניתוח סטטסטיקה ואנגייג'מנט שיכול רק להועיל למפרסמים.

חשוב להזכיר שלקוחות אשר מבצעים אצלנו רכישת לייקים אוטומטיים זכאים לקבל חבילה מתנה מעמוד קניית צפיות באינסטגרם כך שהסרטון יראה טבעי לגמרי בצמוד למונה הלייקים. 🙂

הנה כמה מילים על העידכון מחשבון האינסטגרם הרשמי של החברה:

Starting this week, you’ll begin to see how many times people have watched a video on Instagram. Views are the most widely expected form of feedback on video. That’s why you’ll begin to see view counts underneath videos where before you’d normally see likes. You’ll be able to see likes by tapping “views.” Since launching video two years ago and introducing Hyperlapse and Boomerang, you’ve made video storytelling on Instagram take off. Whether sitting front row at Fashion Week or spending a day on the beach, nothing brings moments to life like video. Adding view counts is the first of many ways you’ll see video on Instagram get better this year. To learn more about video view counts on Instagram, visit help.instagram.com. Video view counts are available as part of Instagram version 7.16 on iOS and Android.

A video posted by Instagram (@instagram) on

מה אתם חושבים? האם זה יעזור לכם לעקוב אחר סטטיסטיקות ונתונים עבור סרטונים כמו ביוטיוב? האם אינסטגרם ביצעו את המהלך כדי להתחרות בענקית הוידאו יוטיוב? קיימות שאלות וספקלוציות רבות לעידכון הזה. אתם מוזמנים להגיב ולהביע את דעתכם על העידכון.