מה זה אומר קניית צפיות ביוטיוב ?

קניית צפיות ביוטיוב , נשמע ביטוי מפוצץ אך ההפך הוא הנכון.

תעשיית היוטיוב מתפתחת ונותנת במה לזמרים, מפיקים, במאים ועוד. רבים מאיתנו נחשפים להמון סרטונים ביוטיוב, בעיקר סרטונים ויראליים של אנשים מוכרים או סרטון שרץ בפייסבוק וברשתות החברתיות.

אך מה קורה עם זמרים צעירים שלא מקבלים חשיפה? כולנו רוצים לקבל חשיפה וצפיות ביוטיוב אך הקושי לקדם את הסרטון ביוטיוב הוא קשה לנוכח התחרות הגדולה בפלטפורמת הענק הזו.

הפיתרון – קניית צפיות ביוטיוב

אפשר לחכות עד שיגיע הבאז ואפשר גם להקדים אותו. באמצעות קניית צפיות ביוטיוב, תהליך שלוקח כמה דקות והתוצאות כבר בתוך 24 שעות.

בעיני גוגל(מי שמחזיקים ביוטיוב), מונה הצפיות מהווה פקטור משמעותי. ברגע שהסרטון מקבל צפיות רבות, ערך הסרטון עולה. זה מתבטא בכך שהסרטון ייחשף הן כהצעות לצד סרטונים אחרים והן במקומות ראשונים בחיפושים של אנשים.

אנו מספקים צפיות ביוטיוב, לייקים ביוטיוב וגם תגובות ליוטיוב ממשתמשים ישראליים בלבד. כל השירותים הללו יכולים לקדם את הסרטון שלכם ולתת לו דחיפה רצינית קדימה. אתם מוזמנים להתרשם מהשירותים שלנו באתר.

לסיכום, רעיון של קניית צפיות ביוטיוב יכול להיחשב כתהליך חיובי ופוש רציני בדרך לתהילה. הקושי להשיג צפיות קיים ביוטיוב בעיקר בגלל התחרות הרבה. ההשקעה יכולה להיות מינימלית החל מ100 ש"ח עבור אלפי צפיות. שווה לנסות!

קניית צפיות ביוטיוב