אינסטגרם – תופעה שתופסת תאוצה

בשנים האחרונות אינסטגרם, הרשת החברתית שעוסקת בעיקר בשיתוף תמונות, מתחילה לתפוס תאוצה. בימים אלה כמעט לכל נער או נערה בישראל יש חשבון אינסטגרם, בו הם עוקבים אחרי חברים שלהם או אחרי עמודי אינסטגרם שונים שעוסקים בחיות, טבע, ציורים, מאכלים ולמען האמת כל נושא שתוכלו לחשוב עליו – תהיו בטוחים שיש עמוד אינסטגרם עליו.
האפשרות לשתף תמונות וסרטונים לגבי כל נושא בין חברים וקבוצת של אנשים ברחבי העולם היא זאת שהופכת את האינסטגרם למקום בו כל אדם יכול למצוא את עצמו שייך, ולעקוב אחרי הנושאים שמעניינים אותו.

איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם מבלי לעקוב אחרי אחרים

בשביל שתוכלו לראות תמונות או סרטונים לגבי נושא מסויים, אתם צריכים לעקוב אחרי מישהו שמפרסם את אותם התמונות או הסרטונים בנושא זה. במידה וגם אתם רוצים לפרסם תמונות וסרטונים משלכם, אז תצטרכו להזמין אנשים או חברים לעקוב אחריכם שיוכלו לראות את מה שאתם משתפים. במהרה העוקבים והשיתופים נהיה סוג של משחק כוח, בו אתם צריכים שתעקבו אחרי כמה שפחות אנשים ושיהיו לכם כמה שיותר עוקבים באינסטגרם, וככה תראו יותר "מפורסמים" או "שווים".
כך נוצר לנו המשחק בו אתם עוקבים אחרי מישהו, ואז הוא עוקב חזרה, ואז אתם מורידים את העוקב עליו, וככה והרווחתם לעצמכם עוד עוקב באינסטגרם מבלי לעקוב אחרי אף אחד.

שום דבר לא מקבלים בחינם – גם לא עוקבים באינסטגרם

בעלי עסקים, פוליטיקאים ומפורסמים הבינו את הכוח של האינסטגרם בתור כלי דרכו הם יכולים לגשת אל קהל היעד שלהם ברמה היומיומית, ממש להוות חלק מהסדר יום שלהם ובכך להטמע יותר בקהילה. כתוצאה מכך נוצר לנו שוק חדש – שוק העוקבים באינסטגרם. על מנת לקבל עוקבים באינסטגרם אפשר לשלם כסף בשביל מתווכים, והם יביאו לכם X עוקבים, ובתוך עניין של ימים, חשבון האינסטגרם שלכם יכול לזנק באלפי עוקבים.
יש אפליקציות שמציעות עוקבים באינסטגרם בחינם, בדרכים שונות ומוזרות, אך התהליך מעורפל ומסורבל שלרוב מלא בפרסומות מציקות, ומסתכם בבזבוז מוחלט של זמן. רק תמונות וסרטונים מושקעים יוכלו להביא לכם עוקבים באינסטגרם בחינם, ואין איזה סוד או דרך מסויימת בה תוכלו בדרך פלא לקבל עוקבים באינסטגרם בחינם.