האם זה אפשרי להשיג עוקבים באינסטגרם בלי לעקוב אחריהם בחזרה? התשובה היא כן. באינסטגרם קיים קושי רב לגייס עוקבים חדשים. לכן כולם משתמשים בשיטה הרגילה להשיג עוקבים באינסטגרם והיא לעקוב אחרי אנשים ולחכות שיעקבו אחריכם בחזרה. זו שיטה מאוד ידועה ואתם יכולים לראות המון אנשים ובעלי עסקים משתמשים בדרך הזו כדי להשיג עוקבים. בטח שמתם לב שעסק מסויים התחיל לעקוב אחריכם ושאלתם את עצמכם "איך הוא הגיע אליי?" אז זו הדוגמא המושלמת שיכולה ללמד אותנו על השיטה הנ"ל.

האם יש שיטות להשיג עוקבים באינסטגרם בלי לעקוב ?

התשובה היא כן. כדי להשיג עוקבים באינסטגרם בלי לעקוב תוכלו להשתמש באופציה חלופית במקום לעקוב אחרי אנשים, תוכלו לבצע להם לייקים על התמונות. פירטנו לכם מקודם על שיטת המעקב כדי להשיג עוקב, כאן השיטה היא דיי דומה ופשוטה. במקום לעקוב אחרי משתמשים, ניכנס אל פרופיל כלשהו ונעשה לייק על 1-3 תמונות אחרונות שלו. המטרה היא שהמשתמש ייחשף אל הפרופיל שלנו ואולי יבחר לפרגן בחזרה בלייקים. אם הוא ממש אהב את הפרופיל שלנו, קיים סיכוי סביר שהוא יבחר לעקוב אחרינו. ככה אפשר לעבור על עשרות פרופילים ביום במטרה להשיג עוקבים. אתם חייבים להיות סבלניים ולדעת שאי אפשר לבנות פרופיל פופולרי ביום אחד וזה תהליך שלוקח זמן. ככל שתצברו יותר עוקבים, ככה יהיה לכם יותר קל בהמשך.

קניית עוקבים באינסטגרם היא שיטה נוספת שיכולה לעזור לנו להשיג עוקבים באינסטגרם בלי לעקוב. בשיטה הזו, אנחנו צריכים תקציב קטן של כמה עשרות שקלים. אפשר להקציב בכל חודש סכום מינימלי לקניית עוקבים באינסטגרם. באמצעות הדרך הזאת, אפשר להשיג עוקבים בקלות ובמינימום זמן ומאמץ. קיימות מספר חברות בשוק אשר מציעות את השירות הנ"ל, כל מה שצריך זה לבחור את החברה שנראית לכם הכי מקצועית, לבחור את החבילה המתאימה לכם. קיימות חבילות בגדלים שונים החל מ-200 עוקבים ועד 8,000 עוקבים. הכל בהתאם לצריכה ולתקציב שלכם. התהליך הוא נורא פשוט, בוחרים את החבילה ומזינים את שם המשתמש שלנו באינסטגרם. לאחר מכן, מכניסים את פרטי התשלום שלכם ומבצעים את ההזמנה. תוך מספר דקות העוקבים יישלחו אליכם. בכך חסכתם זמן רב, מאמץ וישיבה ממושכת על אינסטגרם במטרה להשיג עוקבים.