כמו שאתם יודעים אצלנו בסטאר לייקס ניתן לקנות עוקבים באינסטגרם בתשלום אך העוקבים אינם מישראל אלא מחו"ל. למה אנו לא מוכרים עוקבים ישראלים באינסטגרם? יש לכך מספר סיבות מרכזיות.

עוקבים באינסטגרם מחו"ל הם עוקבים לטווח הארוך ואין להם תלות בדבר. מה זאת אומרת ? לרוב בישראל, קיים "הסכם" בין אנשים שאם אתה עוקב אחריי אז אני מחזיר לך עוקב. אני בטוח שלא פעם ראיתם תגובות בקהילות באינסטגרם בסגנון של "מחזיר עוקב". היתרון בעוקבים מחו"ל היא שאין להם תנאים כמו לעקוב אחריהם וכדומה, אלא הם עוקבים אחרייך ללא כל דבר נוסף.

להסכמים האלו מתלווה האפליקציה בשם Instafollow אשר עוזרת למשתמש לגלות מי הוריד לו עוקב, אחרי מי הוא עוקב ולא מחזיר לו ועוד אופציות נוספות. כך שברגע הראשון שתסיר את העוקב שלך ממשתמש ישראלי, הסיכויים מאוד גבוהים שהוא לא ימשיך לעקוב אחרייך כבר תוך זמן קצר.

לעוקבים ישראלים אין את היציבות הדרושה לטווח הארוך לכן זה לא משתלם כלכלית. במידה ותרכשו 2,000 עוקבים ישראלים באינסטגרם, קיימת סבירות שתישארו רק עם 500 עוקבים באינסטגרם בתוך מספר חודשים. עוקבים ישראלים באינסטגרם עולים גם פי כמה וכמה מאשר עוקבים באינסטגרם מחו"ל.

עוקבים לעסק ממשתמשים ישראליים

עוד חיסרון נוסף לעסקים אשר מחפשים עוקבים באינסטגרם מישראל הוא שאם העסק שלכם מדבר על נישה מסויימת כמו בגדי ים, ורכשתם עוקבים באינסטגרם מישראל. רוב הגברים יורידו לכם את העוקב תוך זמן קצר מכיוון שהנישה הזו לא מדברת אליהם. לא ניתן לשלוח עוקבים ממין מסויים כך שהאופציה למיקוד בקניית עוקבים באינסטגרם הוא נמוך.

המון עסקים ימצאו את עצמם רוכשים שוב ושוב עוקבים באינסטגרם וזאת מכיוון שהעוקבים הישראלים יורידו עוקב בתוך זמן קצר. אנו הפסקנו את המכירה של עוקבים ישראליים בדיוק מהסיבה הזאת שאין לנו שליטה על העוקבים ולקוח יכול לקנות קידום לעסק שלו אך תוך זמן קצר זה נראה כאילו הוא השקיע לחינם.

עוקבים ישראלים באינסטגרם

לסיכום: כדאי לקנות עוקבים ישראלים באינסטגרם או לא ?

מכל האמור לעיל, ניתן להסיק כי אנו לא ממליצים לעסקים ואנשים פרטיים לקנות עוקבים ישראלים באינסטגרם. הסיבה המרכזית היא שתוכלו לרכוש 2000 עוקבים ותוך זמן קצר להישאר רק עם 500 מהם מכיוון שהם הורידו לכם את העוקב מסיבות כגון נישה, Instafollow ועוד סיבות שפירטנו למעלה.

יציבות זה הפרמטר החשוב ביותר בעת קניית עוקבים באינסטגרם מכיוון שאנו צריכים לבסס את המוניטין של החשבון שלכם באמצעות קהל רב שעוקב אחריכם. דבר כזה משכנע קהל נוסף לעקוב אחריכם. מהלך כזה הוא נכון בעיקר לטווח הארוך ונותן תנופה אדירה להמשך הדרך.