קידום באינסטגרם הוא נושא מעניין במיוחד בתקופה הזאת. על אינסטגרם כמעט כבר כל אחד שמע. רשת אינסטגרם מתפתחת בצעדי ענק וכרגע בישראל היא הרשת החברתית הכי חמה. בפייסבוק, אנו נתקלים בכל כך הרבה פרסומות, תכנים לא רלוונטים, סטטוסים ועוד. הפלטפורמה של אינסטגרם היא שונה לגמרי, והיא רשת חברתית לשיתוף תמונות בלבד. גם שם יש פרסומות אבל לא באותה תדירות כמו ברשת פייסבוק.

באינסטגרם, קיים קושי יותר משמעותי להתפתח מ-0 מאשר בפייסבוק. דרך פייסבוק אפשר להוסיף חברים, להזמין אנשים לאהוב את הדף, ועוד אופציות שונות כדי לקבל חשיפה בקלות יותר מאינסטגרם. אך כאן יש קושי להתחיל מ-0. באינסטגרם זה עובד על שיטת עוקבים. אך מה קורה כשאנחנו מתחילים פרופיל חדש ורוצים לצמוח? אף אחד לא רוצה לעקוב אחרי פרופיל חדש ולא מעניין. לכן יש אופציות קידום באינסטגרם בתשלום שכדאי מאוד לשקול אותן במיוחד בתחילת הדרך.

האופציות הן לקנות עוקבים, לייקים, תגובות וצפיות באינסטגרם. קידום באינסטגרם מהסוג הזה יכול לתת לנו דחיפה רצינית קדימה. בתקציב קטן של כמה עשרות שקלים אפשר לגייס כמות של אלף עוקבים חדשים לפרופיל. זה כבר נותן לנו תדמית טובה יותר אם מישהו צופה בפרופיל שלנו. עוקבים זה למעשה המדד בין פרופיל פופולרי לבין פרופיל לא רלוונטי, לא מקצועי ולא מעניין. בנוסף לעוקבים, תוכלו למצוא שירותים כמו לייקים לאינסטגרם לתמונות שלכם. מומלץ שזה יבוא ביחד עם השירות עוקבים כי פרופיל שעוקבים אחריו 1,000 עוקבים לא יכול להיות עם 10 לייקים בלבד. חייב תיאום ויחס נכון כדי לשדר אמינות ומקצועיות. תגובות באינסטגרם תוכלו לשלב בתמונות, אתם בוחרים את הטקסט כך שתנסו לבחור טקסט שאינו נראה יותר מדי שקוף אלא משהו גנרי שיכול למשוך עוד אנשים. המטרה היא להראות שהפרופיל שלכם הוא מוכר ובעל מוניטין גבוה.

לסיכום, עם שירותי קידום באינסטגרם של עוקבים, לייקים ותגובות ניתן לייצר פרופיל מאוד מושקע שנותן תדמית מרשימה בעיני מי שמתבונן בפרופיל. חשוב לזכור שזה ממש חשוב בתחילת הדרך כאשר קיים לצבור קהל עוקבים חדש אחרי פרופיל שהוא נראה לגמרי אנונימי.