יצרתם סרטון איכותי לעסק שלכם, הסרטון עשוי טוב ומכיל את כל מה שצריך כדי לקדם את העסק שלכם.לכאורה מה שנותר הוא לעלות אותו ליוטיוב ולקטוף את הפירות, שזה אומר להביא הרבה לקוחות חדשים בעקבות הצפייה בסרטון, אך גישה זאת היא שגויה בבסיסה. יש דבר אחד שהרבה אנשים מפספסים וכתוצאה מכך הקמפיין שלהם מאבד חלק גדול מהאפקטיביות שלו, הדבר החשוב הזה הוא תגובות ביוטיוב. מסתבר שתגובות אלה במקרים רבים יכריעו אם הקמפיין שלך ישיג את יעדיו או יכשל.

מה היתרונות של תגובות ביוטיוב?

סרטון בלי תגובות נראה לא אותנטי – אם לסרטון יש הרבה צפיות אך אין לו תגובות או שיש לו מספר קטן של תגובות, זה אוטומטית מעורר חשד. לא סביר שאם יש הרבה ציפיות אף אחד לא השאיר תגובה שמשבחת את הסרטון או מעלה ביקורת לגבי משהו בסרטון. לכן מומלץ לשלב גם קניית תגובות ביוטיוב בעת הקידום.

אינטראקציה עם קהל היעד שלך – תגובות הם אחת השיטות הטובות ביותר לייצר קשר ישיר עם האנשים שמתענינים בעסק ובמוצרים שלך. ברגע שאתה עונה למשתמש, מודה לו על דבריו או מציע לו פתרון לבעיה שנתקל בה, ומשתמש זה שוב עונה לך, נוצר פה קשר שמחזק את תדמית העסק שלך ברשת, דבר שמשפיע באופן הדוק על התפתחות העסק ועל המכירות שלו.

מנועי החיפוש אוהבים תגובות – מנועי החיפוש מעריכים תוכן איכותי ושיחות שמבטאות דיון בנושאים שונים שמעלים המשתמשים בדף של הסרטון שלך. כמות גדולה של תגובות איכותית תשפיע בצורה חיובית על המיקום של הסרטון שלך במנועי החיפוש כמו גוגל, וכתוצאה מכך הסרטון יקבל צפיות רבות נוספות.

מדוע כדאי לקנות תגובות ביוטיוב?

קניית תגובות ביוטיוב היא מנהג נפוץ בקרב עסקים שרוצים ליצור קמפיין יעיל ומצליח ביוטיוב. אומנם עדיף שהתגובות יהיו אמיתיות, אך במידה ואין מספיק תגובות חייבים לשפר את המצב ולהוסיף כמות גדול של תגובות איכויות. הגורם ממנו אתה קונה את התגובות יכול לכתוב עבור הסרטון שלך תגובות רבות בעלות תוכן משמעותי שיצרו אינטראקציה חזקה עם קהל היעד שלך, ויעוררו את הקמפיין הרדום למשהו הרבה יותר ממוקד ואפקטיבי. מכיוון שכמעט כל העסקים קונים תגובות, במידה ולא תיישם את השיטה הזאת אצלך פשוט תישאר מאחור עם סרטונים שהשקעת בהם כסף רב, אבל בלי כמעט תועלת לעסק שלך.

למעבר לקניית תגובות ביוטיוב, לחצו כאן