אינסטגרם היא אחת מהרשתות החברתיות הגדולות בעולם ומונה כבר יותר מ100 מיליון משתמשים בתוך זמן קצר יחסית לרשת חברתית. לאחרונה, אינסטגרם נרכשה ע"י פייסבוק בעיקר בגלל הפוטנציאל הרב אשר קיים לפלטפורמת האינסטגרם שכן יכולה לשמש ככלי שיווק ופרסום עבור משרדי פרסום ואנשי יח"צ.

השאלות שעולות הן כיצד אנו משתמשים בכוח של אינסטגרם למטרות שלנו? איך לתפעל חשבון אינסטגרם פופולרי? האם כדאי לפתוח חשבון עסקי באינסטגרם?

ובכן, באמצעות קניית עוקבים באינסטגרם ניתן לבסס את החשבון שלכם כבר תוך זמן קצר. מהלך כזה ייתן לכם את הדחיפה הראשונית בדרך לחשיפה. שירות כזה יכול לחסוך לכם זמן רב בהתחלת הבנייה של הדף העסקי או פרטי. הרבה יותר קל להתחיל חשבון באינסטגרם עם 1,000 עוקבים מראש מאשר עם 0 עוקבים.

באינסטגרם כמו ברשתות חברתיות אחרות, האנשים המשפיעים ביותר הם אלו עם כמות העוקבים הגדולה ביותר. הסיבה המרכזית שאנשים קונים עוקבים באינסטגרם היא בגלל הפופולריות. כמות גדולה של עוקבים באינסטגרם יכול למשוך קהל נוסף, שתתעורר אצלם השאלה "אם כולם עוקבים אחריו למה אני לא?". אני קורא לזה שיטת העדר, וזה עובד היטב במיוחד בישראל.

קניית עוקבים באינסטגרם בזול

שירותי קניית עוקבים באינסטגרם בזול

סטאר לייקס מציעה קניית עוקבים באינסטגרם בזול, תוכלו לראות שירותי קידום נוספים באינסטגרם אך אם נתמקד ברכישה של עוקבים לאינסטגרם נוכל למצוא שתהליך הוא פשוט, מאובטח, קל וידידותי למשתמש. אנו מקפידים לתת את השירות הטוב ביותר, ואנו החלטנו להעניק ללקוחות שלנו אחריות על העוקבים למשך 60 ימים.

מהי החבילה המומלצת ?

בעיקרון אין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת. כל אחד יכול לבחור חבילה לפי צרכיו האישיים. דאגנו למספר חבילות בגדלים של 500, 1000, 1500, 2000 ו-4000 עוקבים כך שתוכלו לבחור חבילה נכונה לדף שלכם.

במידה ותרצו חבילה גדולה יותר אתם מוזמנים ליצור קשר דרך המייל ceo@star-likes.com ולקבל הצעת מחיר. אנו מוכרים עד 20,000 עוקבים לחשבון אחד באינסטגרם.

המחיר קובע אך גם השירות

ישנם חברות רבות בשוק של קידום ברשתות חברתיות וקידום באינסטגרם בפרט. חשוב מאוד לבחור את החברה הנכונה לא רק בגלל המחירים הזולים, אלא גם בגלל השירות. לפעמים מה שזול עולה ביוקר לכן מומלץ וכדאי לבדוק לפני כן איזו חברה ותיקה יותר, מציעה שירות טוב וכדומה.

בסטאר לייקס תוכלו להנות מאחריות מלאה למשך 60 יום על קניית עוקבים באינסטגרם, דבר שלא תוכלו למצוא באף חברה אחרת. בנוסף, תוכלו לקבל תשובה מהירה לכל שאלה דרך המייל שלנו.