למה לקנות עוקבים ישראלים באינסטגרם?

ההבדל המהותי בין קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם לבין עוקבים מחו"ל באינסטגרם זה שהעוקבים הישראלים הם יותר רספונסיבים – הם יותר יבינו את התמונות והסרטונים שאתם מפרסמים ואת התגובות שאתם שולחים, כי בסופו של דבר את הכל אתם רושמים בעברית. לכן אין כל כך היגיון בקניית עוקבים מחו"ל כאשר כל התוכן שאתם מציגים הוא בעברית. זוהי טעות נפוצה שלא מעט אנשים שרוכשים עוקבים באינסטגרם וברשתות החברתיות השונות מבצעים. הרי קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם הגיוני כמו שבעל מכולת יפרסם את המכולת שלו בשכונה שלו. אין כל היגיון שהוא יסע לעיירה רחוקה ויתחיל לספר שם על החנות מכולת שלו – וכך גם אין שום הגיון שאנשים שרוכשים עוקבים באינסטגרם לא ירכשו עוקבים ישראלים באינסטגרם.

מדוע כדאי להקים עמוד באינסטגרם מאשר להתפרסם באחד

למה לקנות עוקבים ולא פשוט לפרסם את העסק? זאת שאלה שכנראה עלתה לחלקיכם האנשים ובהחלט עלתה לאותם אנשים שרכשו עוקבים באינסגטרם בעבר. הרי במקום לקנות עוקבים לחשבון אינסטגרם, אתם יכולים פשוט לדבר עם מישהו שיש לו כבר עמוד אינסטגרם עם המון עוקבים ולייקים ולפרסם אצלו. התשובה לכך, למרבה הפלא, שזה יותר חסכוני להקים עמוד חדש באינסטגרם ולרכוש אליו עוקבים. טוב, לפחות לטווח הארוך. הרי פרסום העסק הוא לא אקט חד פעמי, וזה משהו שצריך לתפעל ולעשות כל הזמן. בעזרת עמוד באינסטגרם אתם יכולים לפרסם את המוצרים השונים שלכם שוב ושוב, מבלי לשלם בכל פעם מחדש סכום כסף יחסית גבוה. אם תקימו עמוד אינסטגרם משלכם ותבצעו את ההשקעה הראשונית של כמה אלפי עוקבים – תוכלו לפרסם את העסק או המוצר שלכם במחיר מוזל יחסית.

שוק מקומי על פני שוק עולמי – קניית עוקבים מקומיים באינסטגרם

אחת הסיבות העיקריות שאנשים רוכשים עוקבים באינסטגרם זה פרסום העסק או המוצר שלהם ברשתות החברתיות. אנשים פרטיים פחות יתעסקו עם רכישת עוקבים, ואם כן זה כנראה יהיה במידה מצומצמת. בעלי עסקים שמנסים לקדם מוצר כלשהו יתחילו לפרסם אותו בשוק מקומי מאשר שוק עולמי, שהרי שוק מקומי יותר קהל להתמודדות עבור עסקים קטנים או בינוניים והם פחות צריכים להתחרות עם רשתות ענק בשוקים הבינלאומיים. בסופו של יום אנשים קונים עוקבים באינסטגרם כדי ליצור גישור בינם לבין קהל היעד שלהם, וגם בשביל לפרסם את העסק שלהם. לכן קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם תגביר את הסיכויים של אותם בעלי עסקים קטנים או מוצרים חדשים להתמודדות ופיתוח המוצר או העסק אותם הם מקדמים.