אם אתם מתלבטים האם כדאי ללכת על קניית צפיות ביוטיוב בכסף המאמר הבא יענה לכם על כל השאלות. קודם כל יוטיוב מתאפיין כאתר שנותן את "הבמה" לאמנים, זמרים, יוצרים, בעלי עסקים ועוד. כמות המשתמשים שנמצאים כיום ביוטיוב היא אדירה. כרגע בישראל, תחום היוטיוב מתחיל לפרוץ ולהיות פופולרי בדיוק כמו בחו"ל. בעקבות כך, יוטיוב יכול לתת תוצאות נהדרות. חובה להשקיע בסרטון בין אם זה בצילום שלו, עריכה, סאונד. זה לא אומר שאם תבצעו קניית צפיות ביוטיוב בכסף תוכלו לקבל סרטון מצליח רק בגלל רכישת צפיות.

קפיצת מדרגה עם צפיות ביוטיוב

היתרון הכי בולט של קניית צפיות ביוטיוב בכסף זו הקפיצת מדרגה והדחיפה הראשונית שאתם מקבלים. באמצעות השירות הזה, תוכלו להתברג היטב ברשימה של אמנים פופולריים. פופולריות של אומן, זמר או יוצר נמדדת על פי כמות הצפיות שלו. תוכלו לראות דוגמאות בתקשורת כיצד סרטון שגורף מאות אלפי צפיות תוך זמן קצר מקבל חשיפה נרחבת והופך ויראלי מהר יותר. אם נישאר עם כמה אלפי צפיות בודדות, זה לא מעניין אף אחד. גם אם צופה יראה את הסרטון שלכם בחיפוש, הוא לא יבחר בכם אלא בסרטון עם כמות צפיות גדולה יותר.

למעשה, התדמית והמיתוג של עצמכם נמדדת לפי כמות הצפיות שלכם. אף אחד לא יתייחס לאומן שהוציא אלבום וקיבל אלף צפיות על כל שיר. מה שמושך את הצופים במיוחד זה סרטונים עם עשרות ומאות אלפי צפיות. גם אנחנו נהיה יותר סקרנים לצפות בסרטון עם מאה אלף צפיות מאשר עשר אלף צפיות. זהו טבע האדם וכך זה עובד ביוטיוב. בדומה לפייסבוק או כל רשת חברתית אחרת, סרטון מצליח עם מאות אלפי צפיות הוא בדיוק כמו פוסט ויראלי שמושך אנשים לצפות בו. המטרה היא לגרום לאנשים לחשוב "אם כל כך הרבה אנשים צפו בזה, למה אני לא צפיתי?".

אם אתם רוצים לבלוט ולשים את עצמכם מעל למתחרים שלכם, כדאי לבצע קניית צפיות ביוטיוב בכסף ולהשקיע תקציב מסויים בהשקעה חד פעמית. תוכלו להשיג חבילות צפיות ביוטיוב במחירים מעולים(החל מ-90 שח) וזה יכול לחסוך לכם זמן ומאמץ רב בפרסום הסרטון. כך תוכלו לעקוף את המתחרים שלכם ולבלוט בתוך זמן קצר.