במאמר הבא אנו מתכוונים לענות על הרבה שאלות שאנו מקבלים ממכם בצ'אט של האתר או במייל שלנו. זה יתן לכם היבט טוב על מה זה בכלל קניית צפיות ביוטיוב ובמה זה עוזר.

בראש ובראשונה, אתר יוטיוב הוא אחד האתרים הכי נצפים ברשת. בכל יום נכנסים לאתר מיליוני אנשים מכל רחבי העולם. זוהי הרשת לשיתוף וידאו הגדולה ביותר. באמצעות יוטיוב ניתן לקדם אנשים פרטיים כגון זמרים, אמנים, מפיקים, מובילי דעת קהל וכו', אך גם ניתן לקדם בפן העסקי עסקים בתחומי אופנה, מזון, אימון וכושר, ייעוץ, הוראה, תיקונים ועוד.

איך הופכים סרטון ביוטיוב לסרטון מצליח?

חשוב מאוד להפיק את הסרטון שלכם באיכות גבוהה ולהשקיע בעריכת הסרטון. אם תעלו סרטונים באיכות ירודה, המשתמש יסגור את הסרטון כבר לאחר כמה שניות. לאחר שהסרטון שלכם הופק והועלה לרשת היוטיוב, תצטרכו לפרסם את הסרטון. אנו ממליצים לפני הפרסום או במקביל לפרסום קידום ע"י קניית צפיות ביוטיוב לסרטון שלכם.

אנו ממליצים לעשות את זה לפני הפרסום על מנת לקבל דחיפה ותנופה ראשונית לעבר המטרה להפוך את הסרטון למצליח. ניתן לשלב את הקידום גם במקביל לפרסום, היתרון המרכזי הוא שאנשים הנכנסים לסרטון רואים סרטון מושקע, עם אלפי צפיות ולייקים מה שמצביע על מוניטין גבוה לסרטון. כשאנחנו נכנסים לסרטון ורואים אלפי צפיות, זה מסקרן אותנו לצפות בו. עם זאת מתעוררת השאלה: "איך כל כך הרבה אנשים צפו בזה ואני פספסתי?". ככה צוברים מוניטין ומיתוג נכון.

יתרונות קניית צפיות ביוטיוב

אז מהם היתרונות של קידום ביוטיוב?

1. כיום, שיווק דרך סרטונים עושה עבודה הרבה יותר טובה מעוד אתר פשוט ורגיל. דרך סרטון אחד ניתן להעביר מסרים משכנעים, ממוקדים ואפקטיביים הרבה יותר.
2. חשיפה בכל זמן נתון. דרך יוטיוב ניתן לקבל חשיפה אדירה מכיוון שבכל רגע גולשים באתר מיליוני אנשים. הסרטון שלכם יכול להופיע בחיפושים ביוטיוב, בחיפושים בגוגל, בהצעות לסרטונים דומים, בהצעות בדף הבית.
3. מיתוג ובניית מוניטין – תצברו יתרון על פני המתחרים שלכם. כיום, המון עסקים מצטרפים ליוטיוב. זה הדבר החם, אל תפספסו את ההזדמנות. תהיו ראשונים בתחום שלכם. גם אם קיימים מתחרים בתחום שלכם ביוטיוב, נצלו את שירותי הקידום שלנו על מנת לעקוף אותם בקלות. ברגע שהסרטונים שלכם מקודמים ע"י עשרות אלפי צפיות, המוניטין והמיתוג שלכם ישתפרו פלאים.

לסיכום, קידום ביוטיוב בהחלט תורם ויכול לעזור לכם לצמוח ולקבל את החשיפה אותה אתם מחפשים. נצלו את שירותי הקידום שלנו, קניית צפיות ביוטיוב במחירים נוחים כדי להפוך את הסרטון שלכם למצליח. זכרו – סרטון עם עשרות אלפי צפיות נחשב למצליח בדיוק כמו דף פייסבוק עם אלפי לייקים או פרופיל אינסטגרם עם כמות רבה של עוקבים.