הצורך והרצון של משתמשים רבים באינסטגרם ליצור לעצמם קהל גדול של עוקבים בחשבון מעורר תהיות האם קיימת תוכנה לעוקבים באינסטגרם. התשובה היא חד משמעית לא. אין כיום תוכנה להעלאת עוקבים באינסטגרם ולא תהיה כזו בזמן הקרוב.

אז איך משיגים עוקבים באינסטגרם ?

אם לא קיימת תוכנה לעוקבים באינסטגרם אז איך נשיג כמות גדולה של עוקבים כמו סלבס באינסטגרם? לשם כך, ישנם שירותים לרכישת עוקבים באינסטגרם. העוקבים הינם פיקטיביים אך עם מראה אמיתי ואיכותי, שם מלא באנגלית, תמונת פרופיל מתאימה כך שהכל ייראה טבעי ואמיתי לעין. חובה לציין שאנו מציעים שירות קניית עוקבים באינסטגרם.

אין ברשותינו תוכנה להוספת עוקבים באינסטגרם כי כמו שהסברנו לא קיים כזה דבר. אנו מחזיקים באלפי חשבונות אינסטגרם לא פעילים שאיתם אנו מבצעים את המעקב אחריכם ונותנים את השירות הנ"ל.

שירותי קניית לייקים לאינסטגרם מתבצעים על אותו עיקרון, כמו שאין תוכנה לעוקבים באינסטגרם כך גם לגבי תוכנה ללייקים באינסטגרם. במידה ורכשתם חבילת לייקים לאינסטגרם שלכם אנו נשתמש בחשבונות שלנו כדי לשלוח לכם לייקים לתמונות.

חשוב להיזהר

אנו ממליצים לכם לנהוג בזהירות רבה בכל הנוגע לאתרים שמציעים תוכנה להעלאת עוקבים באינסטגרם מכיוון שתוכנות כאלו הן לרוב וירוסים אשר כל מטרתם לפרוץ לכם לחשבון האינסטגרם או להזיק למחשבכם האישי.

הפיתוי הוא גדול שכן כולנו רוצים להיות פופולריים באינסטגרם ולהשיג כמות גדולה של עוקבים אך חשוב לנקוט באמצעי זהירות כמו אנטיוירוס, פיירוול ועוד.

תוכנה לעוקבים באינסטגרם